Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 30.06.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Tak jo, ale už mě to opravdu nebaví. Zaprvé si přečtěte kdo co píše než se na mě budete utrhovat a udělejte si v tom pořádek. Protože váš příspěvek mluví ke mně, ale odpovídáte na věci, které napsal někdo jiný. Než budete někdo chtít zase zareagovat, tak prosím ČTĚTE článek, který jsem o Hrádeckém tanečníkovi napsala. Já osobně z toho závist nevidím, nevidím že bych psala o závodech jak byly hrozné, nevidím tam ani nic co by napovídalo o tom, že jsme měli vyhrát, naopak píši, že naše sestava byla hrozná. Pouze se zmiňuji že se mi v Hrádku nelíbilo, tečka ! Prostě a jednoduše mi nesedí organizace typu teď tohle, pak přesně tamto, mám raději jiný typ závodů (ano, ty loukový mi zcela vyhovují). Asi všichni umíte číst dokonale mezi řádky, kdo chce psa bít, ten si hůl vždycky najde že. Takže se omlouvám, že jsem asi pošlapala vaše ego nebo co, jinak si tyhle reakce nedokážu vysvětlit. A pokud je zakázané se vyjádřit o vaší akci jinak než pochvalně, tak si to příště napište do propozic. Protože když mě akce neosloví, tak mě neosloví a mám lhát? Na svých vlastních stránkách? Pardon, ale takovou náturu opravdu nemám. Copak vy řeknete jak úžasný to byl film, když se vám nelíbil ? A to je všechno co jsem chtěla říct článkem a co tu pořád dokola obhajuju. Přečtěte si všechny reakce, nejsou to moje z kterých tryská zloba ;-) Na organizátory jsem taky neřekla ani slovo, že by to nějak nezvládali či co, naopak oceňuji, že když jsme se nedomluvili na kategorii a já stáhla druhého pejska, vrátila mi Petra za něj peníze. Takže konečně pochopte, že proti vám jsem nic na závodech neměla, mně se tam prostě jen nelíbilo. Umístění, neumístění. Jinak doufám, že jsem si to vyjasnili, už se chápeme a KONČÍME S DISKUZÍ !!! Pokud máte ještě nějaké problémy přímo ke mně, prosím pište mi na mail.

Přidat nový příspěvek