Kniha návštěv

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 30.06.2011 | Vložil: veronika

Také se musím zapojit do diskuze, nemáte pravdu o propozicích, nebot v začátečnících startovali i štěnata, která loni startovala v nováčcích a jelikož se umístili do 3. místa museli také do začátečníků, a také mohli frflat jako vy, že s těmi staršími psy nemají šanci , ale kromě vás chodáků si opravdu nikdo nestěžoval na nic, nabízí se opravdu dojem, že úspěch se neodpouští, napadáte organizátory, že mluvili o Hrádku prosím asi jste nepoznali, že závod se konal tam, tak měli mluvit o Bratislavě? Dále poznámka o chovatelské stanici Aibara, z které pocházelo nejvíc závodníků tak prostě byli uváděni až tam bude více závodníků z Majklovi zahrady , tak by se uváděli oni, nehledě na to, že právě závodníci se psy z této chovatelské stanice byli velmi úspěšní, a nevidím důvod proč to nezdůraznit, kdyby jste byli lepší vy , mluvilo by se asi o vás , ne mně nepřesvědčíte o tom, že závist nekvetla a jsem si naprosto jistá, kdyby jste se umístili na prvních místech Hrádek byste takto nepomlouvali, nebot to byl velmi pěkný závod , přesně podle pravidel pořadatele a pokud jste to vy nepochopili je to váš problém, jak můžete napsat , že nejsou výsledky, které již od pondělka máte na webových stránkách klubu, byl to totiž závod klubu Hrádek nad Nisou jen se lepší koukat a by to nebylo jako s propozicema , které jste nepochopili.Hledáte na špatných místech naučte se číst propozice , a vůbec slečna zaplatila po uzávěrce ani jsme její přihlášku nemuseli přijmout, divíte se všemu co je na závodě , který je podporován městem a jsou na něj dotace , a je nutno říci , poděkovat městu, poděkovat sponzorům to vá m, ale nedochází, že to nejde dělat někde před cvičákem , když tam je i starosta města a musí to mít nějakou formu, bohužel neznáte lidi , kteří se této akce účastnili jako organizátoři , mezi nimi několikanásobní účastníci MS ve výkonu a zřejmě ti také vědí jak se závody pořádají , vy jste zvyklé přijet na louku a odpochodovat jakousi sestavu ale to není náš styl ,u nás se pořádají byt´ malé závody , ale na úrovni , samozřejmě máte právo na svůj názor ten vám nikdo nebere , ale prosila bych objektivně když nevyhraju pomlouvám a to je to špatné nikdo vám v Hrádku neublížil prostě nejste tak dobré jako byla děvčata z naší organizace , která cvičí pod vedením paní Petry Malé, a je vidět , že je něco naučila.Tak abych to ukončila bylo by lepší, abyste pročítali lépe podmínky pořadatele a nemuseli se divit , a mimo jiné vaše početná skupinka pod stanem byla jediná , která nepozdravila při příchodu ani při odchodu. My jako organizátoři jsme se závodem spokojeni a jsem si jistá, že i většina nezávistivých závodníků.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 30.06.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Tak jo, ale už mě to opravdu nebaví. Zaprvé si přečtěte kdo co píše než se na mě budete utrhovat a udělejte si v tom pořádek. Protože váš příspěvek mluví ke mně, ale odpovídáte na věci, které napsal někdo jiný. Než budete někdo chtít zase zareagovat, tak prosím ČTĚTE článek, který jsem o Hrádeckém tanečníkovi napsala. Já osobně z toho závist nevidím, nevidím že bych psala o závodech jak byly hrozné, nevidím tam ani nic co by napovídalo o tom, že jsme měli vyhrát, naopak píši, že naše sestava byla hrozná. Pouze se zmiňuji že se mi v Hrádku nelíbilo, tečka ! Prostě a jednoduše mi nesedí organizace typu teď tohle, pak přesně tamto, mám raději jiný typ závodů (ano, ty loukový mi zcela vyhovují). Asi všichni umíte číst dokonale mezi řádky, kdo chce psa bít, ten si hůl vždycky najde že. Takže se omlouvám, že jsem asi pošlapala vaše ego nebo co, jinak si tyhle reakce nedokážu vysvětlit. A pokud je zakázané se vyjádřit o vaší akci jinak než pochvalně, tak si to příště napište do propozic. Protože když mě akce neosloví, tak mě neosloví a mám lhát? Na svých vlastních stránkách? Pardon, ale takovou náturu opravdu nemám. Copak vy řeknete jak úžasný to byl film, když se vám nelíbil ? A to je všechno co jsem chtěla říct článkem a co tu pořád dokola obhajuju. Přečtěte si všechny reakce, nejsou to moje z kterých tryská zloba ;-) Na organizátory jsem taky neřekla ani slovo, že by to nějak nezvládali či co, naopak oceňuji, že když jsme se nedomluvili na kategorii a já stáhla druhého pejska, vrátila mi Petra za něj peníze. Takže konečně pochopte, že proti vám jsem nic na závodech neměla, mně se tam prostě jen nelíbilo. Umístění, neumístění. Jinak doufám, že jsem si to vyjasnili, už se chápeme a KONČÍME S DISKUZÍ !!! Pokud máte ještě nějaké problémy přímo ke mně, prosím pište mi na mail.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 30.06.2011 | Vložil: Kamila

Já už bych jen tak jako poslední věc.....je uplně jasný,že si každej bude bránit svoje,je uplně pochopitelné,že si pořadatel nepomluví svůj vlastní závod!! ...To chápu a je to tak správně...taky bych to dělala ,kdyby to byl můj závod....ale i přesto nevidím důvod proč jste na jeden článek,který nebyl sice pochvalný,ale ani nijak extra urážlivý a závistivý napsali tolik zloby .... každý to prostě může cítit jinak...a věřím,že lidem,kteří jsou z Hrádku nebo z Aibary se tam moc líbilo,tak jako by se mě líbilo na našich závodech. . .

Re: Re: Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 01.07.2011 | Vložil: Monika

Vždyt jste z propozic věděla jak se kategorie rozdělují kdo vyhrál nějaký závod před tímto závodem a byl do třetího místa musí do začátečníků sakra čemu se stále divíte , tak když jste se necítili nemuseli jste jezdit proč stále toto řešíte pořadatel měl jasná pravidla zkuste si to přečíst znovu a přemýšlejte už sakra.

Re: Re: Re: Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 02.07.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

sakra přemýšlím :-D a sakra se tedy divím :-D TAK JEŠTĚ JEDNOU - napište si pořadatelům o propozice a zkuste si je přečíst !!! furt se tu někdo ohání propozicemi které ani nečetl :-D kdyby to bylo tak, jak píšete, neřeknu ani slovo ... ono to ale bylo drobátko jinak ;-)

Re: Hrádecký tanečník

Datum: 30.06.2011 | Vložil: Jitka

Majitelka webovek ať se na mě nezlobí, ale já na tohle musím reagovat. Jako první jsem se přihlásila do Hrádku do kategorie nováčků na závody, až poté jsem zjistila, že jsou také závody v Nymburku a přihlásila se tedy i tam. Jelikož Nymburská tlapka byla dřív psala jsem tedy P.Malé mail, že budu potřebovat přehodit do začátečníků, protože starujeme nejdříve v Nymburku. Odpovědí mi bylo, že to není třeba, že máme zůstat v nováčcích. Na nymburské tlapce jsme k mému milému překvapení v neděli vyhráli a v pondělí přišel mail. od Petry jak jsme dopadli a že nás z tohoto důvodu přesouvá do začátečníků. Týden před závodem- nezlobte se na mne, ale tohle mi přijde opravdu nefér říct začátečníkovi týden předem že půjde do pokročilejší kategorie- obzvlášť ve sportu kde jde o sestavu, choreografii, kostým a podobně. S pozdravem Jitka

Navic na clanku neshledavam nic urazejiciho. Nekomu se nekde libi nekomu ne a od toho maj pejskari webovky aby mohli napsat svuj nazor na akce, kterych se zucastnili.

Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 01.07.2011 | Vložil: klara pro Jitku Paličkovou

Ano máte pravdu ,pokud bych nečetla vaše diskuze na Hafbu ,no necháme toho, škoda, že jste nic nepochopili vůbec nešlo o názor zda se vám líbilo nebo ne to je každého právo ale znovu zdůraznuji snad už naposledy , že jak by k tomu přišli ostatní nováčci, kteří nikde nestartovali a vy jste byla první v Nymburce zase by se oni mohli do Petry pustit jako vy.A znovu zdůraznuji , že šlo o závodníky, kteří se umístili na nějakém závodě do 3. místa a pořadateli je jedno, jestli to je před týdnem nebo po roce pravidla byla jasná pro každého ,pouze vy jste měli námitky.A už neřešte líbí nelíbí o tom to vůbec nebylo, a co se týče výsledků také jste neměli pravdu bylo to na webu hned druhý den , tak vidíte jaké píšete nesmysly , hlavně , že se obhajujete a stále melete svoje líbí nelíbí jako kdyby šlo o toto.Jinak v podstatě je velká škoda, že mezi závodníky dochází vůbec k takovým to diskuzím , proč jste tedy jezdila do začátečníků, když jste s tím nesouhlasila, a pokud jste měla námitky , řeší se to u slušných lidí na místě závodu hned a ne na Hafbu po závodě až jak to dopadne.Více se k tomu nebudu vyjadřovat ten kdo rozumí pochopí , a kdo nepochopil necht si stěžuje na všech možných stranách. No coment.

Re: Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 02.07.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

víte proč pořád melu líbí nelíbí ... protože o tom byl můj článek a proto jste mě začali napadat, nebo to už se jako zapomnělo ??? já si normálně napsala postřeh z celého dne a hle co se tu objevilo přejících a slušných lidí :-D

Re: Hrádecký tanečník

Datum: 01.07.2011 | Vložil: Míša

Nebyla jsem na závodech, nečetla jsem propozice a jsem opravdu jen nezávislej pozorovatel co si náhodou přečetl tuhle "diskusi" a po pravdě je mi z ní zle... jestli jsem někdy uvažovala, že si zkusím zajet na neofiko něco vyzkoušet tak mě opravdu přešla chuť. Aby mi pak někdo psal, že jsem někomu nesahala ani po kotníky? No fakt super. Píšu i zároveň jako pořadatel... vím co s tím vším je práce od A až do Zet.. vím taky, že není příjemné číst články kde nejsou jen samá pozitiva, ale i s tím musí pořadatel počítat a třeba se i poučit... rozhodně nechápu proč se tady stalo to co se stalo... napadat někoho za vlastní názor a ještě ho urážet... no je mi z Vás lidi zle.. kde to jsme? :(

Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 01.07.2011 | Vložil: Kamila

Ano...teď si Hrádek udělal moc "pěknou" reklamu!! ...Nebo spíš pár nejmenovaných z něj... Ne po našich článkách,ale po vašem nelidským chováním !!! ...Kdybych já byla jen nezůčastněný pozorovatel a tuhle diskuzi našla,určitě mě neodradí článek,že se tam jednomu člověku nelíbilo ale pak ty komentáře "pořadatelů" ze kterých mi je vážně na blití!!! ...Jako promintě mi to,ale říct o někom,který začíná a jede na druhý neofiociální závod,že někomu nesahá ani po kotníky a že si to nezaslouží,je ten největší hnus !!! ... Chcete asi hodně lidí odradit,že ?!!
Vy byste se měli zamyslet nad vaším chováním,ne my,kteří jsme jen vyjádřili slušně svůj názor!!! .... Opravdu nad některými lidmi mi zůstává rozum stát!! ...

Re: Hrádecký tanečník

Datum: 01.07.2011 | Vložil: Alena

Myslím, že přesně tato diskuze vystihuje mou tak nepochopenou větu, že dogdancing je banda slepic. Stačí se jen podívat výše a kdo chce, tomu to dojde... Argovi a Cassíkovi přeju jen úspěchy ve sportu i v životě, paničkám silné nervy a málo závistivců! Hlavně se nenechte nikým a ničím odradit, i když je to těžké, ale pokud vás něco baví, tak v tom pokračujte!

foto hanks

Datum: 06.04.2011 | Vložil: natálie

https://natalka07.rajce.idnes.cz/2011-03-02-0927-32/
tady je pár fotek z prvních dvou dnů u nás. Dnes už je to kus chlapa. Hned jak najdu flešku na bluetooth tak přidám nové :-) Moc děkuji a můj mail je natalka.amalka@centrum.cz
Je to divočák jak se patří,ale je to zlatíčko :-)

Re: foto hanks

Datum: 07.04.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

odpověď máš na meilu ;-)

Hanksík

Datum: 31.03.2011 | Vložil: Natálie

Dobrý den, jsem "nová máma" :-) Hankse, jak se tak na něj dívám jak roste tak mám pocit, že se hodně potatil :-) Je to nádherný pejsek. Mám jen prosbu, nedoporučila by jste mi nějakou knihu nebo odkaz, kde načerpat informace o základní výchově takového dráčka? Je hrozně hodný, ale trošku bojuji s kousáním nás lidí né věcí. Chci aby byl hodný a spokojený, nestresovaný špatnou výchovou. Moc díky Natálie

Re: Hanksík

Datum: 01.04.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Ahoj, jé to máme radost, že nám synáček ozval :-) Moc děkujeme za vzkazík. Už jako mrně mi přišel Hanks nejvíc podobný Argovi ze všech prcků, tak jsem zvědavá jak moc je podobný teď. Nějakou fotku nemáte? ;-) Co se týče výchovy je úplně nejlepší udělat si nějaký den volno a zajít na nejbližší cvičák, nejen že vám poradí přesně to pravé na vašeho prďolu, ale zároveň bude malej v kontaktu s jinýma psama, vyblbne se a vy pak budete mít doma spokojené, unavené a tím pádem hodné štěně. Kdyžtak mi pošlete mail, s čímkoliv budu moci ráda poradím ;-)

Pozdrav

Datum: 27.02.2011 | Vložil: Jana, Bessy a Šagí

Zdravíme Argouška i paničku, děkujeme za vzkaz v naší NK. Aríšovi se prckové povedli, jsou to kouzelní rarášci. Koukám, že jste to rozjeli na všech frontách, to je fajn a navíc, když vás to baví, aspoň to mát pestřejší. Ať se daří i nadále. CHS Temný onyx

Re: Pozdrav

Datum: 27.02.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Jé děkujem ;-)
Baví nás to všechno, jen ten čas nějak schází :-D

Trek

Datum: 22.02.2011 | Vložil: Andy

Ahojky, na trek bych s tebou šla moc ráda. Ale ten termín:-( Už máme naplánováno, že 7.5. jedeme na Karlštejn na sranda akci CHP, a to celá rodinka. To už bych dětem nemohla udělat:-)))
Ale hned jak najdeš něco jiného, tak se přidáme:-)
Měj se moc hezky, pozdravuj hafany a přejeme hodně štěstí do sportovních aktivit:-))))

Re: Trek

Datum: 23.02.2011 | Vložil: Věrka, Argouš a Moo

škoda, škoda ... no neboj, na něco vás vytáhnem :-D

Choďáčata

Datum: 07.02.2011 | Vložil: Andy

Ahoj Věrko, díky moc za gratulace:-)
Chci ti hlavně napsat, že Aríškovi a Pathynky mimča jsou opravdoví malí krasavci. Móóóc se mi líbí!!!! Alespoň podle foteček mají krásné hlavičky a nádherná ouška. Tak hlavně ať mají fajn páníčky a snad je ještě uvidíme. Měj se moc hezky a podrbej hafany
Andy

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek