Dvoračky s Kamčou

26.02.2017 13:09

Vyrazíme, nevyrazíme, vyrazíme, nevyrazíme ...ale jo, jedem, vyrážíme ve dvě! Původně se měla přidat i Jida, ale nakonec jsme vyrazili pouze ve složení já s Adélkou a Kamča s Patrikem. No a povedlo se to :-D Vyjíždíme pod Rezek, mám tam jednu takovou super cestičku na Dvoračky, Kamčo bez kopců, slibuju! Sliby, chyby :-D Místo startu je lehce zasněžené, no tady autem nevyjedem, hergot. Posouváme se tedy dál a nejbližší možnost zaparkování je až na Rezku. Nu, změna plánu tedy. Zatímco zkoumám aplikaců v mobilu kudma to teda vemem, bo vracet se teda po silnici rozhodně nehodlám, rozjíždí se mi dozadu auto! Cožeee???!!! Ovšem jsme dosti sehraná parta, v jedné vteřině Patrik skáče po Adéle, já za volant a Kamča zezadu chytá velké černé :-D Uff, trošku adrenalinu že :-D
Konečně pobaleno, rozhodnuto, že se jdeme ztratit ... podle aplikacé tu je neznačená cesta až na Dvorky, zkusíme ju najít :-D Vyrážíme a abysme měli radost, vylízá sluníčko, mraky se rozestupují a máme parádní azurko, úplně ideální na focení, ještě že jsme vyrazili! Teda aby ta radost nebyla zas tak velká, Adéla se rozhodne stávkovat a prostě v krosně jako nece být a ce jít sama. Úúúú, takže sama no, vyfotíme psy, jednou, podruhý, postý a stále sama ... už jsme ušli skoro půl kilákuheč! No touhle rychlostí ty čelovky vytáhneme ještě před příchodem na Dvoračky :-D Po menší vztekací krizi, se mi ji podaří přesvědčit, že krosna je fajn ...a já holt až na Dvoračky skáču jako koníček :-D Né Kamčo, foť rychle, já nezastavuju dokuď mi dítě sedí v krosně.

To bez kopců se taky moc nepovedlo, uznávám, takže cestou nahoru lehce chcípám. Těžce chcípám těsně pod Dvoračkama, když nás čeká ten závěrečný krpálek. Naštěstí před náma jde nějaký pán s borderou, Čertíček sice řve jak idiot, ale aspoň pořádně táhne, to si nechám líbit ...ale co to, pán odbočuje do lesa, néééé a jsem bez pohonu, no tak teď už chcípnu jako opravdu. Naštěstí kyselo je silná motivace a tak i přes počítání andělíčků to nahoru vylezu, huráááá. Povinná vrcholová na Dvoračkách a hurá do hospody.

I tady má Adélka svou nece formu ... nechce sundat boty, následně nechce obout papuče, nechce polívku, nechce na záchod, prostě NECE :D Asi jim ju tam na chvilu nechám. Naštěstí nece fázi zachrání chleba a Patrikovi hranolky, krize zažehnána! Zato holčičkám a Čertíčkovi se nelíbí ten opelichanej pudl běhající po celé hospodě a musejí nám a všem okolo to říct. Takže za kretény pohoršující okolí jsme i nadále :D Ale bašta je výborná! Jako vždycky na Dvoračkách, fakt na ně nedám dopustit. Při odchodu stihneme ještě západovku, dneska to focení jde úplně samo, psiska se asi vyřádili včera a dneska pózují jedna radost. Nacpu Adélku tentokrát bez protestů do krosny a hurá zpět k autům, už za svitu čelovky. Dokonce jsme se ani neztratili, dokonce mi tu i vydrželo stát auto a nemusím ho hledat dole v Rokytnici, jako byl to supr výlet!
Fotky od Kamči