Novinky

návštěva MVDr. Ekra

26.02.2015 07:15

Tak už přišel čas i na Čertíčka a zajeli jsme tedy do Hradce na posouzení kyčlí. Rovnou jsem nechala dělat i lokty a ramena a dopadlo to perfektně!!!
Čertíček je zdravý jako řípa, DKK 0/1, DLK 0/0, OCD nepostižen!
Mám z toho velikánskou radost :-)

Intenzivka agility a běžky

21.02.2015 14:38

V pátek jel Aríšek na výlet do Liberce a dali si s Julkou noční intenzivku agility, za což Julce moc děkuji, bude z toho video, tak uvidíme jak jim to spolu šlo. Prý to měli jako přípravu na závody, tak jsem na ně příští týden opravdu zvědavá :-)
A zatímco v sobotu Aríšek odpočíval po náročné noci, vydali jsme se s Čerťasem na běžky, počasí bylo prostě neodolatelné! Původní záměr dojet z Pasek na Hvězdu a zpátky, tedy cca 5 km se lehce vymknul kontrole a nakonec jsme cestou necestou skončili v Kořenově nad hotelem Na Vyhlídce :-) To je tak, když se člověk chce vyhnout davům na značce a odbočí do lesa s tím, že to tam přece zná! Lehce jsem nechápala, kde jsme se to vyloupli, můj orientační smysl je opravdu exkluzivní! Nu což, sluníčko nám k tomu svítilo, tak jsme si holt k té Hvězdě dojeli z opačné strany :-) Když jsem se pak naloďovala do auta, místo pěti jsme měli v nohách necelých dvanáct km, ale komu by to vadilo, den to byl parádní. Fotky bohužel žádné nemám, protože na těch pár kilometrů se mi nechtěl tahat foťák, krom pár drobných na polívku jsem s sebou neměla vůbec nic :D

Drábské světničky

07.02.2015 07:36

Konečně jsme se zase jednou dostali na Přemkův výlet, po roce jsme navštívili nádherné Drábské světničky a trasu výletu cca 10 km si báječně užili. Počasí vyšlo naprosto luxusní, na cestu nám svítilo sluníčko a tak se šlapalo jedna báseň. Pravda nějaké kopečky byly a nějaké mi opět řádně provětraly plíce, ale co by člověk pro štěstí těch chlupáčů neudělal že :D Kluci se parádně vylítali a prohnali se smečkou choďáčků, Aríšek si pěkně od plic zanadával, Čerťas se aspoň trošku zase socializoval a až na tu pokulhávající poslušnost byl skvělý! Jen by už konečně mohl pochopit, že ze skály se neskáče, že je pejsek a ne kamzík :D Celý výlet se k mé spokojenosti zakončil v hospodě u svíčkové, kde pesani lehli pod stůl a my si nadlábli bříška. Báječný den a k tomu s báječnou společností bezva lidiček. Přéma si hned na začátku roku s výlety nasadil opravdu vysokou laťku :-) Děkujeme i Jeníkovi a Fairynce za odvoz a ostatním za príma společnost, už se těším na další ze série výletů s Přémou ... i když během roku už pro nás budou bývat výlety náročnější, pevně věřím, že to nějakým způsobem stále půjde :-)

 

Běžkování s Káčou a Falouškem

01.02.2015 18:54

Protože počasí a podmínky byly skvělé, vydali jsme se na běžky hned další den znovu. Tentokrát se k nám přidala i Káča s Falouškem a bylo to perfektní! O zábavu nebyla nouze, zvlášť když jsme se co chvíli váleli na zemi :D Náš běžkařský styl je vskutku vybroušený k dokonalosti a tak člověka ani moc nepřekvapí, když sebou švihne i na rovince. A když vás u toho jeden pes začne podhrabávat a druhý z opačné strany naopak zahrabávat, to se vám to z té závěje velice lehce vstává :D Ta skupinka projíždějí okolo na skútrech asi byla lehce v údivu ... co ale určitě nečekali, tak že při zpáteční cestě nás najdou jen o pár metrů dál pro změnu opět v závějích :D Co samozřejmě nemohlo chybět, tak důkladné focení, protože jak už víme základem dobré akce je hodně fotek :D No a co už vůbec nemohlo chybět, je zakončení v cukrárně ... přece ta vyběhaná kila někde musíme zase nabrat no ne. Prostě parádní odpoledne, jen více takových!
Foto tady

Poprvé společně na běžkách

31.01.2015 18:09

S klukama jsme poprvé vyrazili společně na běžky a byl to tedy zážitek :D Čertík se prostě pro běh narodil a tak jakmile dostane postroj, tak běží ... kilometr, dva, šest ... prostě běží miláček můj. Na poprvé jsme si dali takový hezký krátký okruh nad Sklenařicema asi 8 km a báječně jsme si to užili! Z kopce teda byla vůbec sranda, to jsem oba musela pouštět navolno a i tak jsem už měla problémy s neohrabaností ...prostě koule na běžkách, co bychom chtěli :D Ale už teď se těším na další rundu běžek :-D
Natočili jsme pro vás video

Včera jsme byli s Čertíčkem na návštěvě u Káči a Falouše. Nejen že se kluci krásně vylítali, ale dokonce máme krásné nové fotky Čertíčka! Děkujeme :-)


Výletění kolem Kozákova

25.01.2015 08:07

Jak vypadá taková krátká rychlá procházka v podání Jeníka? To si tak vyjedete na nejvyšší kopec v okolí a vydáte se přímo hleď cestou dolů, abyste vzápětí po pár metrech příjemné rovinky začali zase stoupat kolmo nahoru :D Pravda, ona i ta příjemná rovinka měla své mouchy, ale přeci se tu nebudu zmiňovat o takové banalitě jako je zmizení cesty z povrchu zemského, několik Julčiných pádů na ledovatou zem, přeskakování několika lehce vodnatých potůčků či dokonce zcela nedůležité zaboření až po kotník do blata ... přece jsme šli po cyklostezce! Přesto největší lahůdkou zůstává stoupání svahem tak prudkým, že nějakou dobrou duši napadlo zpříjemnit ji kamennými schody. A tak skrz vyplivnuté plíce a lehce roztřesené nohy se vyškrábete až na vrcholek, abyste se pokochali těmi panorámaty v kraji (my již znalí Jeníkových výletů jsme schopni vidět panorámata i v počasí jaké by i Rákosníček záviděl), aby vám vzápětí bylo ukázáno, že podobných vtipných schůdků je třebe použít i dolů. Doteď mě mrzí, že těch schodů dolů bylo tak málo, to se vám po nich tak krásně a hlavně bezpečně slízalo, vždyť to vůbec neklouzalo! :D Naštěstí i tentokrát byla celá procházka zakončena hospodou a tak tedy budiž Jeníkovi ponechána šance vylepšit si své skóre na příště :D


Novoroční pohár

10.01.2015 19:21

Klasicky již naší první akcí v novém roce je dogdancingový závod Novoroční pohár v Praze. A ač u nás letos proběhne docela dost změn, přesto jsme na něj vyrazili :-) Aríšek necvičil několik měsíců a tak na něm bylo znát až moc veselí a radosti, pořád měl chuť skákat a vymýšlet si vylepšení, ale jinak mi udělal radost jak cvičil ... radostně, vesele a ač zbrkle, na jeho věk a frekvenci našich tréninků fakt super projev :) Nakonec jsme skončili na šestém místě. Čerťas měl závody opět jako socializační a unavující ... taky co s ním jinýho, když nic neumí :D  Ale užili jsme si to všichni tři parádně a těšíme se na další akci :-)

Procházka s Fairynkou na Strážník

07.01.2015 19:29

S klukama jsme vyrazili protáhnout nožky a ukázat Fairynce naši oblíbenou procházku na Strážník, bylo to moc povedené odpoledne ač v tom sněhu se nám občas lehce ztrácela cesta :D


Novinky roku 2014 byly přesunutu do archivu

01.01.2015 19:46
<< 1 | 2 | 3