Re: Hrádecký tanečník

Datum: 29.06.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Dobrý den,
velký neznalec kynologických sportů jistě jsem a proto plně nechápu nástup všech účástníků přímo do taneční plochy! Podle mě by se právě této ploše měli všichni před samotnými závody vyhýbat, ale jsem ten neznalec :-D
Oceňuji to, že si někdo dá tu práci s pořádáním závodů, vím co je to za práci ... ale nějaké závody jsme už objely, mám srovnání a prostě mně se v Hrádku nelíbilo. Tečka. Nikoho neurážím, nikomu nekřivdím, tak se nerozčilujte ... pouze vyjadřuji svůj názor a to se snad smí :-D
A za třetí, jsem závistivec jak hrom :-D Přečtěte si ještě jednou můj článek a možná byste mohla trošku vnímat co čtete ... sama tam píšu, že naše vystoupení se ale vůbec nepovedlo a nějak marně jsem tam hledala kde teda píšu něco o tom, že bysme měli vyhrát :-D Naopak všem vítězům to přeji, protože třeba ten hovawart byl opravdu boží a ti si rozhodně zasloužili vyhrát. Jediné co se mi teda opravdu nelíbilo a to jsem kritizovala, je účast psa, který už jezdívá po mistrovství a jde do začátečníků ?? Ano, sestavu měli krásnou, uznávám je, ale proč proboha jezdí na neoficiální závody do začátečníků?? To mě tedy omluvte jako toho neznalce, ale todle opravdu nepochopím! Děkuji za milý a podnětný vzkaz a ukončím to taky slovy ...na špičku nosu si nekoukám, šilhání není moje hobby :-D

Přidat nový příspěvek