Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 29.06.2011 | Vložil: Kamila

Já si taky troufám reagovat...na vaše uplně nepochopitelné reakce,na jeden svobodný názor !! ... Byla jsem na těch závodech také a myslím si,že nejen Věrka má takový názor,ale je takových lidí o trochu víc! ... V propozicích vážně bylo ,že do nováčků může pes,který již někdy závodil...ale celkem nepochopitelně se ty propozice týden před závodama najednou změnily. PROČ ? Aby měli ti lepší,závodící víc soutěžících poražených ? ...a mohli se ukázat ? ....takový názor se vážně nabízí!! ...Ano ,pro nováčky je hodně demotivující to,že jedou na první,druhý závod a s nimi v kategorii je pes závodící na mistrovství.....po těchto závodech jsem nějak přestala chápat smysl neoficiálních závodů! ...Myslela jsem,že se dělají proto,aby začínající měli šanci si někde zatančit,aby získali třeba svůj první malý úspěch...každý začínal,tak proč kritizovat horší sestavy než těch kteří tancují už jakou dobu?!!!!! ....proto snad ty neoficiální závody jsou! ...nebo by aspoň měly být !!! ....Ano na Cruftu si vážně mohou dovolit nastoupit na taneční plochu,protože tam už jsou zkušení závodníci,ti nejlepší!! ...ale na neoficiálních závodech je to trošku jiné,že ? .....
Poslední co bych k tomu měla je to,že je středa večer a ještě ani nevím,jak jsme vlastně dopadli....myslím si,že nejenom mě,ale i ostatní,kteří nebyli mezi těmi nejlepšími by vážně zajímalo,jak dopadli !!! ...a pořád marně čekají!!! Vážně mi chvílema přišlo,že ostatní jsou tam bráni jen do počtu,ale ty hlavní jsou tam z Hrádku nebo z Aibary!!! .... A s takovým pocitem by člověk,který začíná,těší se na každé závody asi domů jezdit neměl!!!

Přidat nový příspěvek