Kniha návštěv

CHOĎÁCI.

Datum: 19.11.2011 | Vložil: Milan a Zorro

Dobrý den,
narazil jsem na Vaše stránky přes Psolu a choďáčky. Je to plemeno, které miluji a plně Vám dávám za pravdu, že chodský pes je návykový :-).
Stránky máte moc prima a smekám před rozsahem Vašich aktivit s Argem, je to šikula. Fandíme vám oběma a přejeme nejen další úspěchy, ale celé smečce hlavně mnoho dalších šťastných společných dnů.
Zdraví Milan a Zorro.
https://zorro-chodskypes.webnode.cz/

Re: CHOĎÁCI.

Datum: 20.11.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Děkujeme moc a doufám, že se někdy někde potkáme, když jsme od sebe takový kousek ;-)

www.malaus.cz

Datum: 29.09.2011 | Vložil: Niki, Lyra, Bianca a Oriannka

Ahojkyyyy, hlásíme se změnou webu :-) Jak se má vůbec Morgen?
Přejeme ještě dostatek teplých dnů :-)

Re: www.malaus.cz

Datum: 11.10.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Ahoj,
no vypukl teď u nás psincovej kašel, tak obě psiska my doma marodí a nudí se. Ale v tomto počasí beztak nejde nic dělat. Už se těšíme na zimu na sníh :-)
Měj se pěkně a pozdravuj holky ;-)

Re: Re: www.malaus.cz

Datum: 14.10.2011 | Vložil: Niki, Lyra, Bianca a Oriannka

Me marodila jen Oriannka, mela vodu na plicich, ted je to uz ok konecne po mesici a pul lecby :/
Tak jim preji brzke uzdraveni :)

Intenzivka dogdancingu

Datum: 25.09.2011 | Vložil: Katy a Podkrkonošská smečka

Dobrý den, dovolujeme si vás pozvat na intenzivní trénink dogdancingu, který proběhne 2.10. 2011 v zko Mladá Boleslav. Více info naleznete na www.arbrita.wbs.cz Těšíme se na vás!

:-)

Datum: 27.08.2011 | Vložil: Jitka+Cass

Teda Věrko musím říct, že tvoje články opravdu pobavěj :-D doufám, že se uvidíme dřív než zas za rok na táboře:-) mějte se :-)

Re: :-)

Datum: 27.08.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Ahoj ;-) čoveče ono to není mýma článkama, my spíš máme štěstí na super akce o kterých se pak dá jedině vtipně psát :-D a myslím, že nejpozdějc se potkáme na nějaké neofiko taneční soutěži ... když teda nebude v určité nezmiňované ZKO :-D :-D

Re: Re: :-)

Datum: 28.08.2011 | Vložil: Jitka+Cass

No v to doufam :-D

Gratulace

Datum: 23.08.2011 | Vložil: Kája& Tina,Nessie- www.nesstina.ic.cz

Ahoj,gratuluju ke splnění zkoušek! Snad se nám též zadaří.Já se na tábor nehorázně těším,ale to,že sem na házení lemra,vím naštěstí už teď ;-)

Re: Gratulace

Datum: 24.08.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Děkujem ;-)
Já to taky věděla předem, jen jsem netušila, že je to až tak špatný :-D Užijte si to a držim pěsti ke zkouškám ;-)

www.maltesegirls.cz

Datum: 29.04.2011 | Vložil: Niki, Lyra a Bianca

Ahojiiik, tak jsem Vas konecne opet po dlouhe dobe nasla :D Jak se vubec mate, co psiska? A hlavne Moo? Jak na tom je? Po tom co si zazila :)
Mejte se hezky a tesime se na vzkazik :)

Re: www.maltesegirls.cz

Datum: 29.04.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Ahoj,
rádi o vás slyšíme ;-) Odpověď máte u vás v návštěvce :-)

Hrádecký tanečník

Datum: 28.06.2011 | Vložil: Kateřina Králová

Vážená slečno ,reaguji na váš příspěvek k závodu , myslím si, že jste velký neznalec kynologických sportů,. když se divíte , proč byl nástup startujících, a snad se i divíte proč pršelo, nejsem členkou tohoto klubu, psa vlastním , a dovedu si na rozdíl od vás představit , jakou práci dá připravit takovýto závod, objíždění a shánění sponzorů, až po celou realizaci, aby vše klaplo , vaše narážky na průběh závodu pramení jen pouze z vašeho neúspěchu, nebot zcela určitě každý kdo tam byl a viděl vaše vystoupení s porovnáním druhých , tak to byla jedna velká nuda,váš kostým to jsem prostě nechápala , a máte se ještě hodně co učit, jelikož vy můžete až na posledním místě někoho kritizovat , neb jste ani závodnicím v nováčcích nesahala ani po kotník, neb i oni by vás dali, ale chápu, že závist byla veliká a nějak jste to musela ventilovat , tak to ukončím vašemi slovy ... Již nikdy více závistivé , nepřející a namyšlené slečinky, které si nevidí na špičku nosu .

Re: Hrádecký tanečník

Datum: 29.06.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Dobrý den,
velký neznalec kynologických sportů jistě jsem a proto plně nechápu nástup všech účástníků přímo do taneční plochy! Podle mě by se právě této ploše měli všichni před samotnými závody vyhýbat, ale jsem ten neznalec :-D
Oceňuji to, že si někdo dá tu práci s pořádáním závodů, vím co je to za práci ... ale nějaké závody jsme už objely, mám srovnání a prostě mně se v Hrádku nelíbilo. Tečka. Nikoho neurážím, nikomu nekřivdím, tak se nerozčilujte ... pouze vyjadřuji svůj názor a to se snad smí :-D
A za třetí, jsem závistivec jak hrom :-D Přečtěte si ještě jednou můj článek a možná byste mohla trošku vnímat co čtete ... sama tam píšu, že naše vystoupení se ale vůbec nepovedlo a nějak marně jsem tam hledala kde teda píšu něco o tom, že bysme měli vyhrát :-D Naopak všem vítězům to přeji, protože třeba ten hovawart byl opravdu boží a ti si rozhodně zasloužili vyhrát. Jediné co se mi teda opravdu nelíbilo a to jsem kritizovala, je účast psa, který už jezdívá po mistrovství a jde do začátečníků ?? Ano, sestavu měli krásnou, uznávám je, ale proč proboha jezdí na neoficiální závody do začátečníků?? To mě tedy omluvte jako toho neznalce, ale todle opravdu nepochopím! Děkuji za milý a podnětný vzkaz a ukončím to taky slovy ...na špičku nosu si nekoukám, šilhání není moje hobby :-D

Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 29.06.2011 | Vložil: Markéta Volkánová

Troufám si reagovat na Váš poslední komentář k Hrádeckému tanečníkovi. V propozicích neofiko závodu byla kategorie "záčátečníci" pro týmy, kteří již startovaly na nějakých závodech a případně pokud závodily na mistrovství ČR tak se neumístily na prvních třech místech. Myslím, že je to dost jasné a v této kategorii na Hrádeckém tanečníkovi všichni tuto podmínku splnili. Myslím, že Vaše rozhořčení je tak trochu bezpředmětné.

Re: Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 29.06.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Ale dyť jo, však si nikde nestěžuju a nikoho nepomlouvám, každý podle svého gusta. Já osobně to tedy nechápu, protože mi to přijde demotivující pro ty opravdu začínající co jeli na soutěž podruhé v životě, ale ať si každý nakládá dle svého ;-) A opravdu tu nikoho nehodlám hanit ani řešit. Že se lidi začli rozčilovat nad tím, že napíšu že se mi někde nelíbilo ? A co ježišmarjá, mně se tam nelíbilo, jiným líbilo ...každej máme jiný vkus ne :-)

Re: Re: Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 29.06.2011 | Vložil: klára

Právě proto, že jste nepochopila, že v kategorii nováčci mohou startovat psi , kteří třeba byli na jiných závodech, ale neumístili se do 3. místa, tak jste v podstatě nepochopila nic, to jestli se vám tam líbilo nebo ne to je vaše věc ,je vidět, že jste se ještě neúčastnila žádných větších akci, nebot i na Cruftu jsou závodníci na ploše , kde se pak třeba tančí , ale to vám těžko vysvětlím, viděla jsem vaše video z Nymburka a nezlobte se vaše 2. místo mě teda opravdu pobavilo, myslím, že než se příště rozepíšete o tom kdo kde měl startovat, tak si lépe přečtěte propozice, každý si totiž může při neoficielních závodech dát svá pravidla.

Re: Re: Re: Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 29.06.2011 | Vložil: Věrka, Aríšek a Moo

Možná než kolem sebe začnete kopat, přečtěte si propozice sama a POŘÁDNĚ ! Pak možná zjistíte že se tu oháníte něčím co není pravda ;-)

Poslední věc, kterou k celé věci dodávám ... z každé akce si na svých webovkách píšu jak se MI (a zdůrazňuju jen a jen MI) líbilo, pokud můj postoj nesdílíte a irituje vás, kdo vás nutí to číst? Nikomu jsem svým názorem neublížila, nikomu ho necpu a nikomu nepíšu nenávistný vzkazy do návštěvek ... buďte tak laskavá, respektujte to a neplivejte kolem sebe jed!
A ještě něco k zamyšlení : Všem úspěšným pejskařům úspěch přeju, nikdo z nich to nemá zadarmo a má to tvrdě vydřené. A upřímně je obdivuji za to, kam to se svými pesany dotáhli. Ale popravdě NIKDY NIKOMU bych si nedovolila říct ,,ty si to nezasloužíš". Asi tak

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hrádecký tanečník

Datum: 29.06.2011 | Vložil: Kamila

Já si taky troufám reagovat...na vaše uplně nepochopitelné reakce,na jeden svobodný názor !! ... Byla jsem na těch závodech také a myslím si,že nejen Věrka má takový názor,ale je takových lidí o trochu víc! ... V propozicích vážně bylo ,že do nováčků může pes,který již někdy závodil...ale celkem nepochopitelně se ty propozice týden před závodama najednou změnily. PROČ ? Aby měli ti lepší,závodící víc soutěžících poražených ? ...a mohli se ukázat ? ....takový názor se vážně nabízí!! ...Ano ,pro nováčky je hodně demotivující to,že jedou na první,druhý závod a s nimi v kategorii je pes závodící na mistrovství.....po těchto závodech jsem nějak přestala chápat smysl neoficiálních závodů! ...Myslela jsem,že se dělají proto,aby začínající měli šanci si někde zatančit,aby získali třeba svůj první malý úspěch...každý začínal,tak proč kritizovat horší sestavy než těch kteří tancují už jakou dobu?!!!!! ....proto snad ty neoficiální závody jsou! ...nebo by aspoň měly být !!! ....Ano na Cruftu si vážně mohou dovolit nastoupit na taneční plochu,protože tam už jsou zkušení závodníci,ti nejlepší!! ...ale na neoficiálních závodech je to trošku jiné,že ? .....
Poslední co bych k tomu měla je to,že je středa večer a ještě ani nevím,jak jsme vlastně dopadli....myslím si,že nejenom mě,ale i ostatní,kteří nebyli mezi těmi nejlepšími by vážně zajímalo,jak dopadli !!! ...a pořád marně čekají!!! Vážně mi chvílema přišlo,že ostatní jsou tam bráni jen do počtu,ale ty hlavní jsou tam z Hrádku nebo z Aibary!!! .... A s takovým pocitem by člověk,který začíná,těší se na každé závody asi domů jezdit neměl!!!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek