Novinky

Čerťa poznává svět :-)

05.02.2014 10:07

Tak jsme oslavili s Čertíkem 10 týdnů života a 1 týden u nás v novém domově. Pomalu a jistě brouček poznává celý velký širý svět. Poznává nové kamarády, nové situace, nová prostředí ... no má to chlapec složitý :-) Ale je to brouček náš mazlivý, miluje všechny lidi, pejsky, zvířátka. Je chytrý jak opice, až mě to děsí :-) A ty jeho zvukové projevy ... no co vám budu vykládat, v kombinaci s Aríškem už budem vždy všude nepřeslechnutelní :-D 

řádění s tátou :-)

na výletě se strejdou Falouškem

v posteli s páníkem je taky fajn :-)

a jede se na výleeeeeet :-)

se strejdou Bouráčkem

Návštěva :-)

31.01.2014 17:16

Čerťa měl dnes velkou návštěvu. Přijela se na něj podívat Reillí, o dva týdny starší holčička choďáčka a ti řádili teda jak černá ruka :-) Satanáši dva zlobiví :-))) Taky už teď pěkně dlouho chrupká, jak je vyřízený :-)


Nový člen naší smečky

27.01.2014 09:26

Tak mi dovolte představit nového člena naší smečky - Crash z Chrámeckých vinic neboli Čert :-) Jak už napovídá jeho jméno, je to rarach každým coulem a ode dneška nám bude zpestřovat ten náš život. Tak doufejme, že se mu bude u nás líbit a bude nám dělat jen samou radost!


O zmrzlou nudli

18.01.2014 18:43

Na první letošní závody jsme vyrazili do Zdobína na neofiko agility :-) No ... Aríšek se první běh vyloženě předvedl, to vám bylo řevu a řevu! Neskutečně zamotaný parkur na malém prostoru ... bylo z toho DIS že :D Ale druhý běh nám spravil náladu a až na ty zóny to šlo. Ale co by člověk chtěl, když to nikdy neřešil že :D Nakonec z toho bylo i druhé místo! Fajnový den jsme zakončili výbornou večeří ve Dvoře a tradá domů. Teď si dáváme od akcí na chvíli klid, uleháme do zimního spánku a hlavně ... hlavně začneme brzy vychovávat a socializovat prcka! :-) Naše krkonošská banda se pomalu a jistě začíná rozrůstat :-)

Návštěva štěňátek

05.01.2014 22:16

Jako první akci v novém roce jsme si udělali výlet do Chrámců podívat se na úžasňáky malé po Aríškovi a Corince. Ale hlavně ... vybrat naši posilu do Rokytnice týmu :-) No popravdě jsem jela pro velkého prvního pejska, ale nakonec to dopadlo tak, že k nám do smečky brzy přibude druhý menší pejsek - Crash z Chrámeckých vinic :-))) Už se na něj moooc těšíme! Fotky od Julky, moc za ně děkujeme, jsou tady

Ještě jeden chlapeček je volný a čeká na své úžasné páníčky, kdyby někdo sháněl parťáka do nepohody, určitě se ozvěte ;)

Akce z roku 2013 byly přesunuty do archivu

04.01.2014 18:08
<< 1 | 2 | 3