Novinky

Víkend mezi choďáčky

26.07.2013 12:18

Hnedle z tábora jsme se sbalili a vyrazili do kempu Slunečnice u Jindřichova Hradce, kde se konala choďácká akce. A zase se debatovalo, a zase se pilo, a zase se spalo pod stanem. Miluju tyhle vícedenní akce mezi pejskaři :-) Jedinou vadou je, že jsem zvyklá spát v klidu, psi mi doma neštěkají. Tudíž jsem za celý víkend strávený mezi hlídacími choďáky naspala asi tři hodiny. Nedělní ráno jsem myslela, že už ani nerozchodím jak jsem byla totálně vyřízená :-D

V sobotu nás čekala speciální výstava chodských psů, kde posuzoval pan Václavík. Kolovala o něm zvěst, že má raději tmavší psy a že výbornou dává velmi sporadicky, takže jsem byla opravdu zvědavá ... a ona si ta držtička moje vyběhala ve třídě otevřené z 12ti psů VÝBORNÝ 4 :-) Mám z toho hrozitánskou radost, protože jsem to na klubovce vůbec nečekala. Jeli jsme tam spíš tak nějak do počtu :-D
Posudek:

,,silná kostra, správný formát, proporcionální hlava, korektní chrup, standartní ucho, výborný hrudník, dolní úhlení, nepatrně rozšířené znaky, vzadu trochu užší pohyb, občas veselejší ocas"


V neděli nás čekala přehlídka plemeníků, kde jsme se po probdělé noci s Aríškem proběhli po place a ukázali všem co jsme zač :-D Následoval velice ozdravující zasloužený chvilkový spánek na dece za stanem a poté volební schůze klubu. V tom šíleném pařáku to bylo dosti vyčerpávající a cesta domů byla opravdu šílená. Ale nelitujeme, že jsme se mezi choďáčky vypravili, bylo to bezva a hrozně ráda jsem zase všechny po dlouhé době viděla :-) Tak zase někdy ahoj :-)))
Fotky (od různých autorů) jsou tady

Tábor dogfrisbee a dogdancingu ve Dvoře

22.07.2013 12:04

Již potřetí jsme vyrazili na náš oblíbený tábor k Ále Smolíkové a Lucce Schönové ... a opět to bylo neskutečně výborné, vtipné, báječné, prostě kvůli těmhle chvílím se vyplatí vybrat si dovolenou :-) Pět dní strávených na louce, pět dní smažení se na sluníčku, cvičení s psiskama 4 x denně, koupání v nedalekém rybníku( a že to bylo s choďákama fakt dobrodrůžo :-D ), házení, házení, házení, 5 rán s Vilémem, pět nocí strávených pod stanem, pět nocí strávených u vínka a ohně ... prostě NAPROSTO DOKONALÝCH 5 DNÍ mezi našimi dobrými známými. Už teď mi chybí a už teď se těším na další rok tohoto úžasného psího tábora :-) Aríšek měl tedy celý týden opravdu hodně čuchací náladu, takže brnkačka na mé nervíčky opravdu dostatečná, přesto jsme ,,vytunili" s pomocí Lucky naší frisbee sestavu a už se těšíme až ji někdy na závodech předvedeme :-)V pátek jsme se pokusili o opravení zkoušky F2 (freestyle 2.úrovně), ale Aríš měl několik záseků (při obyčejné otočce se rozhodl dělat twist, panáčka na dálku mi udělal až napodruhé a podobně), takže zkouška F2 sice složená, bohužel na známku VD. Tudíž do budoucna se ji budeme snažit opět oprait na to V :-)
Moc moc moc děkujeme Ále i Lucce za tu spoustu času a energie, kterou nám věnují a těšíme se na příští rok :-)
Fotky až časem ;-)

S choďákem po stopách Krakonoše

21.07.2013 11:48

Den po výstavě jsme měli naplánovanou vycházku s choďáčky u nás v Krkonoších. Nakonec jsme se sešli v dosti chabé účasti (pět choďáčků a Moginka), protože většina to vzdala kvůli velkým horkům, které hlásili. Horka se však u nás v horách nekonala a výlet se vydařil převelice :-) Dali jsme si okruh cca 9 km dlouhý Rokytnice - Strážník - Bratrouchov - Františkov - Rokytnice, na Háskově si nacpal bříška a užívali si krásného počasí, výborných výhledů do kraje a tak. Těšíme se na příští vycházku :-)
Fotky od nás jsou tady

Fotky od Marcelky tady a fotky od Sylvy tady

Mezinárodní výstava psů, Mladá Boleslav

20.07.2013 16:05

Po minulém extra akčním víkendu, jsme se vyjeli zabavit tentokráte klidněji a to na výstavu do Boleslavi. Kamča nás překecala na mezinárodku a vyplatilo se :-) V konkurenci 9ti psů si Aríšek vyběhal hodnocení V1, CAC !!! Máme svůj první titul, jupííí :-))


Posuzovala paní Holmerová a chválila nám tmavé oko a pěkný pohyb. Však taky CACe jsme si doslova vyběhali :-) Do užšího výběru jsme nastoupili z devíti psů jen tři s výbornou, nám rovnou zadala 3. místo, další dva nechala běhat o umístění a povídá: ,,mně předtím zaujal nějaký choďák výborným pohybem, nejste to vy? běžte se taky proběhnout ještě" ... a BUCH ho, z třetího jsme letěli na PRVNÍ a je to CAC :-) Zbytek dne jsme nakupovali, povídali a tak dále ... známe to, prostě bezva den :-)
 Posuzovala paní Holmerová, posudek:
,, Tmavé oči, základna uší daleko od sebe, správný tělesný rámec, pěkný pohyb"


Brněnské psí dny

13.07.2013 12:50

Vynikající víkend na parádní psí akci - Brněnských psích dnech! Dokonale jsme si to s pejskama užili, potkali spoustu známých a poznali spoustu nových lidí :-) Protože cesta do Brna je dlouhá, vyrazili jsme už v pátek večer. A jak už to u nás bývá, cesta byla velice vtipná :D Za Vysokým Mýtem byla nějaká bouračka a protože to bylo neprůjezdné, vzali jsme to za jedním autem, které vypadalo, že to tam zná ... no nájezd na dálnici to zrovna nebyl :-D Projeli jsme polem, lesem, přes přírodní památku ... no veselé :-) Ale vyplatilo se to a my nakonec dojeli v pořádku a zdárně do Brna, ani jsme moc nebloudili (když nepočítám to vrakoviště, kde nám to hlásilo ,,jste v cíli" :-D ) Postavili jsme stany, udělali si takové soukromé stanové městečko, Kuba s Káčou měli svůj gril, tak jsme ogrilovali masíko a hermelíny, k tomu se točilo pivko ... no prostě paráda!

Ráno jsem vstávala brzo, od osmi jsme byli s Aríškem přihlášení na canicross. Docela mi teda trasa dala zabrat, kdo by čekal rovinu v Brně, ten by se šeredně spletl :-) Kopce nahoru a dolů, uzounká cestička a schody, trasa necelé 3 km ... ale bylo to fajn a ač jsme byli totálně mrtví, doběhli jsme! Pak rychle převlíct, najíst se, Aríšek šel odpočívat a my s Moginkou vyrazili na voříškiádu :-) A holka moje zlatá byla úžasná! Sice proti ostatním, kteří štelovali psy do postojů a načesávali je atd. jsme byli za dokonalé burany, protože Mogísek neumí ani postoj ani chodit na vodítku, ale přesto jsme si odnesli ze skupiny 3. místo! A paní rozhodčí nás moc chválila a napsala nám do posudku ,,neuvěřitelná snaha majitele, nádherná spolupráce" ... takže mám obr radost, že to Mogísek takhle skvěle ustál, holčička moje šikovná!


Další co nás ten den čekalo, byla naše premiéra ve freestylu :D Jsem se bála jako blázen, ale Aríšek mě podržel a odskákali jsme to skvěle! Jako na naše první závody jsem neskutečně spokojená!! Ještě to musíme lehce poladit, ale kdyby to takhle šlo každý den, nemůžu si stěžovat. Pak jsme měli opět chvíli odpočinku, šli jsme vykoupat pejsky do řeky, kecalo se a odolávalo se neskutečnému pařáku jaký byl. Večer jsme si ještě odházeli minidistanc (hody na dálku), což mi vůbec nejde a kolem deváté se startovalo druhé kolo canicrossu :-) A musim říct, že ač toho bylo za ten den opravdu hodně, při druhém kole se mi běželo mnohem líp a bylo to ještě lepší! Večer jsme ještě udělali grilovačku, byli se kouknout na ohňovou show a ač jsem měla v plánu jít spát už před půlnocí, lehce se mi to zvrtlo :-D Podle toho taky vypadal nedělní freestyle :D :D Potkali jsme se taky s naší dcerkou - Ritou a je moc šikovná :-) Taky jsme dali společné focení choďáčků, to bylo velice vtipné :-) Výsledky ještě nevím, ale budeme spíše až někde ke konci :-D
Domů jsme odjížděli kolem čtvrté hodiny, totálně uvaření, unavení, ale naprosto spokojený z bezvadného víkendu! Miluju tyhle vícedenní akce!!! Takže příští rok zase ahoj v Brně :-)
Fotky, za něž děkujeme různým autorům jsou tady
 

Aríšek

Argo, Henrietta, Saida a Megina

Argo a dcera Henrietta (2,5 let)

 

 

Nymburská tlapka

06.07.2013 20:22

Opět jednou taková vtipná akcička :-)) Ála pořádala v Nymburku neoficiální závody dogdancingu a postupové zkoušky. Naše Krkonošská banda se domluvila a vyrazila už v pátek večer. Naplánovaný příjezd na sedmou hodinu se nám lehce vymkl z rukou, tudíž se na nás překvapivě opět čekalo :-D Po vybalení tisíce věcí jsme se vydali do restaurace na pizzu, potom jsme rozdělali vínečko a kecali asi do dvou do rána. Následovala ještě vtipnější noc - buďto v autě nebo v maringotce (někteří spali i na pytlech granulí a podobně) ... ale přežili jsme, i když lehce rozlámaní :D

Dopoledne nás čekali postupové zkoušky, přihlásili jsme se na F2 (freestyle 2. úrovně) a ačkoliv Aríšek měl dobrou náladu a mimo plac cvičil pěkně, na place to byla KATASTROFA! Nechtělo se mu, něco mu vadilo v trávě, protože zvedal nohy jak kdyby se něčeho štítilm, začumíval se ... no prostě hrůza hrůzoucí!!! Zkoušku jsme nakonec splnili, protože jsme stihli všechny povinné prvky v čase, ale protože nadšení nula nula nic odvezli jsme si známku D (dobře). Holt pokud chceme to dvojkovýho mastera, musíme si ji příště opravit :-) Ono celkově byla úspěšnost jakási pokulhávající, zkoušky složilo snad jen polovina lidí a naši bandu zachránila jen Saidinka s Bouráčkem :-))
Odpoledne byly závody, popravdě se mi tam  ani moc nechtělo po tom zážitku ze zkoušek ... ale když už jsme tam byli že. Výsledkem bylo překvapivé páté místo z pěti :D :D :D Když se daří, tak se daří :-))))
Fotky od Julky jsou tady


 

Ukázky na dětském dni v Horní Branné

28.06.2013 09:44

Jeli jsme jako podpora týmu Megie - Saidí s Aríškem na ukázky dogdancingu v rámci dětského dne v Horní Branné a Aríš se mooooc snažil. Na tanec jsme si švihli horolezcce, na frisbee improvizaci a krásně cvičil a soustředil se, mám z něj radost :-) Dokonce ho frisbee bavilo víc jak tanec, líp pracoval a krásně chytal. Mám z něj radost z chlupáče!

Krajská výstava v Benátkách nad Jizerou

22.06.2013 08:56

Tak jsme po čase zase vyrazili na výstavu. Sice to chvílemi byl pořádný zmatek a spoustu věcí bych pořadatelům vytkla (neskutečně malé kruhy, dvouhodinová pauza na oběd je podle mě opravdu moc, poháry pro krajské vítěze se nedostaly na všechny atd. atd.), ale byl to příjemně strávený den. My s Aríškem jsme si v třídě otevřené vyběhali výborný 2 za což bych byla opravdu velice ráda ... ale pan rozhodčí Vondrouš nám vytkl klenutý hřbet a tím mě tedy naštval bo s tím prostě nesouhlasím a tečka :-) On byl ale celkově takový zmatený a zvláštní v posuzování, začal nás posuzovat a poslouchám jak diktuje do posudku ,,silná fena se silnou kostrou" :-) Kdybych ho neopravila, že posuzuje psa, asi by si toho ani nevšiml :-)))) Nehledě na jeho oblíbenou větu ,,méně výrazné znaky" ... tu od něj v posudku obdržel asi každý ať měl bubáka nebo blondýnu :-)))
Posudek:

,, silný pes se silnou kostrou, pěkná hlava, nůžkový skus, dobře nesené ucho, trochu klenutý hřbet, spáditá záď, dobrý postoj a srst, méně výrazné znaky"

Den v MŠ v Uhlířských Janovicích

17.06.2013 08:07

Dnešní tropický den jsme strávili mezi dětmi ve školce ... ale panečku, že to byla školka, téměř sto dětí se na nás přišlo podívat :-)) Nejdříve jsme dětem ukázali něco z dogdancingu, kde pro velký úspěch jsme dávali ještě přídavek a poté jsme postupně obešli 4 skupinky po cca 20 dětech (tu poslední jsme to před obědem bohužel už nestihli :-( ). Zahráli jsme si různé hry s Aríškem, děti ho drbali, cpali piškotkama ... no prostě ideální choďákův den :-))) Myslím, že spokojení byli všichni a že se to líbilo i paní učitelce, která byla ze začátku velmi skeptická :-)

Den v MŠ v Přerově nad Labem

11.06.2013 22:02

Dnes jsme strávili bezva den mezi dětmi MŠ v Přerově nad Labem. Nejdříve jsme s Aríškem dětem předvedli co je to dogfrisbee, poté ho klasicky napcali piškotama a vodili na vodítku, házeli balonek a podobně :-) Prostě ideální den :-)) Nakonec jsme zahráli s dětma několik her a jako třešničku na dortu jsme navštívili synáčka Tripa. Bezva den jsme zakončili plošným hledáním v lese, kam nás vzal kamarád a zasvětil nás do tajů záchranařiny ... a Aríškovi obr pochvala, protože hledal výborně a hned napoprvé chápal co má dělat, kdy štěkat a kdy ne. Prostě super den!


Ukázky DD a DF v Harrachově

08.06.2013 21:54

Stejně jako loni i letos nás město Harrachov požádalo o ukázky psích sportů - dogdancing a dogfrisbee. Nakonec jsme vyjeli v silné choďácké sestavě já s Aríškem a Kamča s Megí a Saidinkou. A ač počasí hrozilo a vypadalo šíleně, nakonec se umoudřilo, sluníčko svítilo a bylo to fajn! Tak doufám, že se líbilo i divákům, kterých bylo opravdu více než dost!!
Míša jako náš dvorní fotograf udělala naprosto skvělé fotky, za než moc děkujeme ... najdete je tady


MR chodských psů v agility

01.06.2013 22:21

Letos naše účast na choďáckém mistrovství v agility byla ohrožena, protože já seděla u knih a studovala na státnice. Vše zachránila Julka, která se nabídla, že tam Aríška vezme :-) Tímto jí moooc děkujeme! Počasí tedy bylo vyloženě odporné, celou dobu pršelo, foukalo a byla zima. Ale Julka s Aríškem se nevzdali a i tak vyrazili do boje! A docela jim to běhalo, pár těch chybek se objevilo, ale zkouška se jim povedla doběhnout dokonce na výborně :-) Celkově v MČR chodských psů v agility se umístili na 4. místě!! :-) Bez jakýchkoliv tréninků, tým který spolu nikdy ještě neběžel ... myslím, že obrovský úspěch :-)
Pár fotek různě postahované od lidiček co fotili najdete tady , video jak to těm dvěma spolu běhalo je tady

DD závody ve Staré Pace

26.05.2013 20:43

Abychom toho náhodou neměli málo, vyrazili jsme v neděli na další závody ... tentokráte taky kousíček, do Staré Paky. Pravda mi se teda moc nechtělo, vlastně vůůůbec nechtělo ... ale byly proti mně nasazeny vydírací metody a prostě jsem se z toho nevykecela :-) Hnusně bylo, zima jako blázen, pršelo ... ale zahřálo nás vytančené 2. místo :-) Takže jsme vlastně rádi, že nás ta Kamča nakonec přeci jen vytáhla :-)


Krakonošův pohár a postupové zkoušky

25.05.2013 20:38

 

S Kamčou jsme se rozhodly, že když pořád jezdíme na závody bůhvíkam, uspořádáme si je jednou u nás, ve Vrchlabí :-) Celý den předtím jsme zaříkávali počasí, aby se nenaplnila předpověď trvalého deště a Krakonoš nás vyslyšel! Tímto mu děkujeme :-)
Dopoledne se konaly postupové zkoušky dogdancingu pod dozorem rozhodčí Ály Smolíkové a Danši Šiškové. My s Aríškem nastoupili na naší první dvojkovou zkouškyu - DwD2 ... a ono se zadařilo! A dokonce z toho je známka VÝBORNÁ se 60 body, hurááááá :-))


Odpoledne se potom konaly závody, kde jsme skončili na krásném 4. místě ze čtyř :-)) Ale Aríšek se snažil, cvičil moc pěkně, má ode mě velikánskou pochvalu. To jen já měla v hlavě dokonalé temno, jak jsem byla ráno vystreslá ze zkoušky, tak jsem si nevzpomněla ani na kousek sestavy :-)

Přesto jsme si den báááječně užili a už teď se těším na příští rok, až vyhlásíme speciál choďáčků :-))
Fotky opět postahované od různých autorů (především od Míši) za něž děkujeme najdete tady

Výcvikovka choďáčků a DD závody

11.05.2013 13:19

Náročné a zároveň nejlepčejší čtyři dny za poslední dobu! Vydali jsme se na výcvikovku chodského psa do Brozan. Ve středu ráno nás s pejskama vyzvedla Kamča s Lenkou a po notné dávce trpělivosti při skládání věcí do auta jsme mohli vyrazit směr Brozany. Pravdou je, že té trpělivosti a znalostí hry Tetris bylo třeba více ... narvat do auta 3 lidi, 5 psů, věci na 4 dny pro nás i pro psy, 3 látkové boudičky, klec, kennelku, 3 židličky, 3 kostýmy na DD závody, rekvizity typu Krakonoš, stromy z kartonu, špalek ... jó to dalo trošku umu :-)) Ale povedlo se a my vyjeli. Se zastávkou v Bolce na oběd jsme příjezd do té 11 hodiny jak bylo psáno v propozicích skoro stihli :-D


Následovaly 4 naprosto luxusní a zničující dny, kdy se cvičila poslušnost, obrany, revíry, stopovalo se ... prostě se makalo na plné obrátky! Co jsme všechno stihli, to by se dalo naskládat do měsíce :-) Večer se sedělo, debatovalo, něco málo popíjelo. Veliké díky Helče za vedení celé akce a za spoustu, spoustu rad do budoucna, Šárce za zkouknutí stop a opět milion rad a vylepšení jak pracovat dál a Kájovi za skvělé figurování a také cvičení a zase jiný náhled na věc. 4 dny nám dali neskutečně moc!!! Počasí si sice s náma chvilkama pěkně hrálo, takže nejen psi, ale i lidi brzy vypadali jak blátivý koule ... ale komu by takový detail kazil radost že :-D Umyli jsme si nožky pod PET lahví a bylo to :-D


V sobotu dopoledne jsme si ještě zastopovali, zakousali a pustili se do balení. Ono poskládat zase všechno zpátky do auta bylo vtipný. Ale už jsme v tom měli praxi, takže se to povedlo celkem rychle. Trochu jsme se zkulturnili, vyklepali bláto z nás, z věcí i psů, skočili jsme si na oběd a hurá do Prahy na dogdancingové závody 1.pohár Alavisu. Heslo KDYŽ UŽ, TAK UŽ jsme si vzali za vlastní :-D Sice jsme měli trochu obavu jak nám budou pesani pracovat, ale oni nezklamali! Saidinka i Aríšek pracovali krásně, soustředili se, povely plnili svědomitě a nevymýšleli si hovadiny (což se nedá říct o Megušce, která si prostě řekla, že pojede po svým, že sestavu už zná a ať si Kamča říká co chce :-D ) Mně popravdě hodně rozhodila délka skladby, kterou jsem měla, po druhé minutě už jsem se připravovala na finiš a ono furt ne a furt ne ... ale i tak jsme obsadili nádherné 4. místo! Jsem nadmíru spokojená :-)))

Ještě jsme skočili na jídlo a hurá domů ... do sprchy, do teplé, suché postele :-))) Jsme sice dokonale zničení ... ale příště jedeme znovu!
Fotky od různých lidiček jsou tady
Video ze závodů je tady, pěkně se u té motanice pobavte :-D

Krakonošův dogtrekking

04.05.2013 12:38

Již potřetí se konal Krakonošův dogtrekking, na který jsme velice rádi opět vyrazili :-) A dobře jsme udělali, protože Míše se akce vyvedla opět na jedničku!  Ač nás v předchozích dnech strašilo počasí vydatnými lijáky, v den konání závodu vylezlo sluníčko a počasí bylo opravdu moc příjemné. Pravda mokro ale trochu bylo :-) Po prvních kilometrech jsem přestala řešit durch mokré boty, na desátém kilometru i tu tunu bahna, co jsme na sebe postupně nabalili. Je fakt, že když lovíte z toho marastu botu, není to úplně ideální ... ale co by nás mohlo takový krásný den vyvést z míry že :-)))


Cesta příjemně utíkala a kupodivu ani nepřišla tentokráte žádná krizovka. Pár km jsme šlapali ve skupince několika hovíků, chvíli nám trasu zpříjemnili Jimmíkovic, ale většinu času jsme si štrádovali samy. Kupodivu jsme ani nikde moc nezakufrovali, hned jsme se vždycky chytli. Pravda bylo pár pikantních místeček, kdy člověk nebyl v úplně ideální konstituci :-))) Taková cestička lesem kolem jakéhosi vysílače po kotníky v blatu byla prostě labužnická! Ale ona i cestička úvozem kolem potůčku byla lahůdka s bahnem asi tunovým na botech :-)) A když už jsme u toho, je třeba zmínit i stoupání na Bukovinu u Pecky ... není nad to, když uděláte tři kroky a dva na bahnu sjedete dozadu :-)))) Prostě heslem letošního Krakonoše bylo BAHENNÍ LÁZNĚ :-)Nakonec jsme trasu  40 km (budeme tedy Míše věřit :-D ) zdolali v čase 8.01 a to nám vyneslo 3. místo v kategorii MID open! HURÁ! :-) Co dodat závěrem? Už teď se těšíme na příští rok :-)

Fotky z našeho tlapání i nějaké stažené fotky z vyhlášení najdete tady

Prvomájové závody agility v Jičíně

01.05.2013 11:46

Začátek května jsme vyrazili oslavit do Jičína na naše oblíbené závody, které kdysi před lety odstartovaly naši závodní kariéru :-D A bylo to fajn! Počasí nakonec vyšlo ideální, dokonce i sluníčko na nás chvílema mrklo, místní kantýna se opět pochlapila s výborným jídlem, parkury moc pěkné, i když zákeřná místa se tam našla ... prostě fajnový den :-) V jumpingu Aríšek běhal parádně, moc se mi ten běh líbil a doběhli jsme ho s čistým štítem, nakonec nám to vyneslo tuším 13. místo. Zkouška LA1 se nám povedla zaběhnout také čistě a tentokrát nás to vyneslo na 2. místo! Máme tedy splněnou další jedničkovou zkoušku na výborně :-) Při agility už Aríše posedla jeho známá náladička, tudíž jsme celý parkur prořvali a prohopsali. Výsledkem jsou dvě chyby a dvě odmítnutí a tím 12. místo. Celkově jsem ale spokojená jak Aríšek šlapal, ani jednou se mi na parkuru nezačuchal, nezačuměl a nezdrhl ...tudíž pro nás jeden veliký úspěch :-))
Fotky postahované od lidiček co fotili tady


Canicross

28.04.2013 09:27

Náročný víkend jsme zakončili báječným canicrossem u Lomnice nad Popelkou. Běželo se kolem rozhledny Tábor cca 5 km a musím říct, že nám to dalo hodně do těla. Aríšek tedy pěkně táhl, ale stejně jsem byla tak dokonale vyřízená, že jsem se chvílema proklínala :-) Plíce vypovídaly službu, nohy se zvedaly jen ze setrvačnosti ... ale doběhli jsme, třikrát hurá :-) S časem 26,40 nám to vyneslo 4. místo. Báječně jsme si tento den užili a nyní už nás čeká jen zasloužený relax a váleníčko :-)


Pojizerská výstava v Mladé Boleslavi

27.04.2013 16:46

Další den jsme rovnou z Přerova jeli na krajskou výstavu do Mladé Boleslavi. Počasí bylo ideální, ani horko ani zima, osazenstvo kolem kruhu bylo příjemné, takže jsme strávili opět příjemný den v milé společnosti :-) Aríšek si vedl výborně! Byl moc šikovný a snažil se, takže nakonec jsme si ve třídě otevřené, v konkurenci 4 psů vyběhali výborný 1, vítěz třídy! Máme z toho velikánskou radost, zvlášť když s námi běhala opravdu silná konkurence.
Posudek, pan rozhodčí Polgár Andraš:

,,6letý pes, středně velký, výborná konstituce, dobrý formát, správná hlava, výborný krk, rovný hřbet, výborný hrudník, správné končetiny, naprosto perfektní pohyb"

K tomu jsme byli slovně pochválení za vzorné chování a opravdu famózní pohyb. Takže dnes je důvod se radovat :-) 

Ukázka dogdancingu v MŠ

26.04.2013 16:42

Krásné slunečné páteční dopoledne jsme strávili v mateřské školce v Přerově nad Labem, kde jsme dětem předvedli ukázku dogdancingu a poté si hráli, házeli míčky a krmili piškotky :-) Aríšek měl u dětí i paní učitelek veliký úspěch a myslím, že všichni byli spokojeni.

<< 1 | 2 | 3 >>